Блог про контактні лінзи


Це відеоінструкція по використанню контактних лінз від компанії Алкон - номер 1 в офтальмології. Як надягати контактні лінзи


Що трапиться, якщо заснути в лінзах? Варто чи грати в лотерею зі своїм здоров ям та прислухатися до порад з форумів чи все таки керуватися рекомендаціями врачів та виробників лінз.


Тільки контактні лінзи AIR OPTIX ® мають технологію поверхні SmartShield, яка забезпечує ультратонкий захисний зовнішній шар, який допомагає утримувати вологу на лінзі і відкладається - для ясного зору і постійного комфорту з 1-го по 30-й день.

Якщо ви маєте задовгі нігті - як комфортно та швидко надівати чи знімати контактні лінзи

Часто на форумах про засоби корекції зору можна зустріти діалоги між тими, хто давно використовує контактні лінзи і тими, хто поки не може зважитися зробити крок вперед від окулярів. У цій невеликій статті ми порівняли, мабуть, самі об'єктивні чинники, причому з боку обох варіантів.


Перш, ніж відвідувати офтальмолога і тим більше, перш ніж замовляти контактні лінзи, важливо скласти загальне уявлення про те, які вони бувають і в чому переваги і недоліки кожного виду контактних лінз.