Технологія AIR OPTIX ® SmartShield ®

Технология AIR OPTIX  SmartShield ® Коли були представлені силікон-гідрогелеві (SiHy) контактні лінзи, вони стали значним досягненням у світі контактних лінз. Лінзи SiHy сприяють набагато більшою передачі кисню, ніж звичайні матеріали м'яких контактних лінз, що є важливою перевагою. Але є заковика.

Хоча силікон корисний для транспортування кисню через лінзу, він є гідрофобним або відразливим до води, таким чином, притягує інші гідрофобні сполуки, такі як слізні ліпіди, до поверхні лінзи. Це може викликати сухі плями на лінзі, що призведе до проблем з відкладеннями ліпідів (на поверхні лінзи) і нестабільністю слізної плівки - основними причинами дискомфорту і нечіткого зору, які можуть привести до випадання лінз з очей.

На щастя, є варіант, який зводить ці проблеми до мінімуму, і водночас пропонує переваги повітропроникності лінз SiHy.
Сімейство м'яких контактних лінз SiHy AIR OPTIX® від Alcon оснащено технологією SmartShield ™ Surface, власною технологією плазмової поверхні, яка ефективно перешкоджає проникненню гідрофобного силікону на поверхню лінзи.
 Ця технологія SmartShield ™ (СмартШайд) забезпечує ультратонкий захисний зовнішній шар, який допомагає утримувати вологу на лінзі і запобігає відкладення, зберігаючи при цьому ключову властивість сілікона- повітропроникність.

Технологія SmartShield ™ забезпечує виняткову стійкість до відкладень на контактних лінзах AIR OPTIX® і демонструють найнижче ліпідне відкладення серед всіх протестованих марок, як показано на малюнку:
* Значно нижче, ніж у контактних лінз ACUVUE * ADVANCE *, ACUVUE OASYS *, PureVision * і Biofinity *.

Технологія SmartShield ™ забезпечує виняткову стійкість до осадження. Контактні лінзи AIR OPTIX® демонструють найнижчі відкладення ліпідів у всіх випробуваних марок. Значно нижче, ніж контактні лінзи ACUVUE * ADVANCE *, ACUVUE OASYS *, PureVision * та Biofinity *.

SmartShield ™ продемонстрував перевагу в порівнянні з іншими лінзами SiHy в запобіганні поверхневого впливу силікону в тестах «сам на сам» і в порівнянні з двотижневими і щомісячними  лінзами SiHy на ринку.
Недавнє дослідження показало, що контактні лінзи AIR OPTIX ® AQUA містять більш зволожений шар на поверхні силікону (<1%) в порівнянні з конкурентними брендами.

Також було виявлено, що місячні лінзи AIR OPTIX® мають кращу смачиваемость, ніж порівнянні лінзи SiHy в тесті «кут контакту з водою» на зношених лінзах.

Захисний шар вологи

  • Технологія SmartShield® для контактних лінз AIR OPTIX® допомагає підтримувати захисний шар вологи, що сприяє зволоженню поверхні лінз.

Опір відкладенням

  • Захисний поверхневий шар SmartShield® ефективно протистоїть накопиченню відкладень, забезпечуючи чітке зір і постійний комфорт протягом усього місяця.

Велика кислородопроницаемость

  • Контактні лінзи AIR OPTIX® виготовлені з матеріалу з високою повітропроникністю, завдяки якому живильний кисень безперервно тече через лінзу для білих, здорових очей

Подивіться ближче на поверхню контактної лінзи Air Optix:

Унікальна плазмова технологія
 Уникальная плазменная поверхность линзы
створює гидрофильную поверхню
 гидрофильная поверхность линз Air Optix
стійку до впливу ліпідів і відкладень
 Устойчивость к отложениям