Часті питання про контактні лінзи.

Ми знаємо, що вибір правильних контактних лінз може здатися непереборним рішенням. Щоб допомогти вам у цьому процесі, ми склали список відповідей на найбільш поширені запитання.
 • Питання про носіння контактних лінз

  Чи зручні контактні лінзи?

  Так. Контактні лінзи AIR OPTIX забезпечують весь денний комфорт при носінні, весь день, кожен день. Контактні лінзи AIR OPTIX виготовляються з використанням нашої технології SmartShield, яка забезпечує захисний шар вологи і протистоїть дратівливим відкладенням, тому ваші контактні лінзи залишаються незмінно комфортними протягом 30 днів носіння.

  Чи безпечно носити контактні лінзи?

  При використанні за призначенням більшість людей можуть носити контактні лінзи без ускладнень. Зносостійкість контактних лінз залежить від слідування інструкціям офтальмолога. Згодом ваші очі можуть змінитися, часто без видимих симптомів або попереджувальних знаків, які можуть поставити вас під загрозу розвитку ускладнень. Для підтримки здорових очей і максимально ефективного і зручного зору вам необхідно якісний догляд за очима на регулярній основі. Тільки ваш фахівець з догляду за очима здобуває освіту, підготовку і ліцензування для вивчення, діагностики та забезпечення лікування ваших очей і призначення контактних лінз.

  Чи можна займатися спортом при носінні контактних лінз?

  Кожен вид спорту відрізняється. Поговоріть зі своїм окулістом, щоб вибрати кращий тип контактних лінз, заснований на вашому конкретному виді спорту або діяльності. Контактні лінзи не замінюють захист очей. При заняттях спортом рекомендується носити відповідні окуляри, маски і т.д.

  Чи можу я спати в лінзах?

  Ви можете носити ваші лінзи сімейства AIR OPTIX тривалий час (24 години на добу, в тому числі під час сну), якщо ваш офтальмолог схвалив це. Було доведено, що нічний контакт контактних лінз і очей збільшує ризик деяких серйозних ускладнень. Завжди дотримуйтесь рекомендацій фахівців з догляду за очима для визначення зносу, догляду та заміни лінз.

  Чому важливі дихаючі контактні лінзи?

  Сімейство контактних лінз Ейр Оптикс - це дуже дихаючі м'які контактні лінзи, з AIR OPTIX NIGHT & DAY AQUA, пропонує найвищу повітропроникність, доступну сьогодні на ринку. Пропускання кисню через лінзу допомагає запобігти пошкодженню рогівки і тримати очі здоровими.

  Хто не повинен носити контактні лінзи?

  Ви не повинні носити МКЛ, якщо:

  • Маєте очну інфекцію або запалення (почервоніння і набряк)

  • Маєте очну хворобу, очну травму або сухість, які перешкоджають носінню контактних лінз

  • Маєте системне захворювання, яке може бути порушено або може вплинути на носіння лінз

  • Маєте певні типи алергічних реакцій

  • Використовуєте певні ліки, такі як деякі препарати для очей

  Які ризики і побічні ефекти можливі при носінні контактних лінз протягом тривалого часу?

  У той час як носіння контактної оптики має багато переваг, ризик серйозної травми ока збільшується, коли контактні лінзи надягають протягом тривалих періодів часу. Наприклад, існує ризик розвитку серйозної очної інфекції, такої як виразка рогівки, яка може швидко розвиватися. Якщо його не лікувати, він може залишити шрам на рогівці і, в окремих випадках, привести до втрати зору. З нічними контактними лінзами також можливо локалізоване запалення рогівки, яке може супроводжуватися легким і сильним болем, і можуть знадобитися антибіотичні очні краплі. Іншими менш серйозними побічними ефектами можуть бути кон'юнктивіт і роздратування повік або дискомфорт при носінні контактних лінз, включаючи сухість ока і м'яке печіння або поколювання. Для здоров'я ваших очей важливо, щоб ви слідували графіку носіння і заміни лінз.

  Чи бувають випадки, коли ви не повинні носити контактні лінзи?

  Ваш окуліст може розповісти вам про ситуації або обставин, які можуть бути непридатними для носіння цих засобів корекції. Контактні лінзи не можна носити при певних загальних станах здоров'я і очей. Тільки ваш фахівець з догляду за очима може визначити, чи підходить вам постійний контактний об'єктив.

  Які важливі речі потрібно запам'ятати?

  При носінні контактних лінз ваші очі повинні мати гарний вигляд, відчувати себе комфортно, а зір має бути ясним і чітким.

  • Якщо у вас виникли проблеми, негайно видаліть контактні лінзи і зверніться до фахівця по догляду за очима. Ви завжди повинні мати пару окулярів, які ви готові носити, якщо з вашими контактними лінзами виникає проблема. Уважно дотримуйтесь інструкцій вашого фахівця для носіння, догляду та заміни лінз.

  • Ніколи не носіть лінзи довше, ніж передбачено для вас. Зверніться до окуліста для подальшого догляду та періодичних оглядів.

  Чому важливо регулярно проходити обстеження очей?

  Багато стану очей і зору не виявляють очевидних симптомів, тому люди часто не знають, що існує проблема. Рання діагностика і лікування важливі для підтримки хорошого зору і, коли це можливо, запобіганню втрати постійного зору.
 • Турбота про ваші контактні лінзи

  Чи легко доглядати за контактними лінзами?

  Так, легко. Правильне обслуговування контактних лінз важливо, але не складно. Для досягнення найкращих результатів, ми рекомендуємо Opti-Free PureMoist багатоцільовий дезінфікуючий розчин для догляду за лінзами марки Айр Оптикс.

  Як часто я повинен замінювати контактні лінзи і як доглядати за ними?

  Замінюйте стару пару лінз на свіжу, як це наказано вашим лікарем. Якщо ви не перейдете на нову пару, зніміть контактні лінзи між використанням і правильно очистіть, продезінфікуйте і зберігайте їх за допомогою системи очищення OPTI-FREE PureMoist або CLEAR CARE. Контактні лінзи торгової марки AIR OPTIX продаються в упаковках по 3 або 6 лінз, тому заміна завжди під рукою, головне не забувайте вчасно купувати нову упаковку. Краще це робити відразу після одягання останньої пари лінз з упаковки.
 • Питання про контактні лінзи бренду AIR OPTIX

  Що таке бренд AIR OPTIX?

  Лінзи марки Айр ОПТИКС сімейство дихаючих, високотехнологічних силікон - гідрогелевих контактних лінз від Alcon, які забезпечують корекцію зору для різних потреб по догляду за очима і способу життя. AIR OPTIX plus HydraGlyde (lotrafilcon B), AIR OPTIX AQUA (lotrafilcon B), AIR OPTIX for Astigmatism (lotrafilcon B) і AIR OPTIX AQUA Multifocal (lotrafilcon B) контактні лінзи схвалені для щоденного носіння або продовженого зносу до 6 ночей. AIR OPTIX NIGHT & DAY AQUA (lotrafilcon A) є найбільш проникними для кисню м'якими контактними лінзами і схвалені FDA для щоденного носіння і тривалого носіння до 30 ночей безперервно.

  Що таке контактні лінзи марки AIR OPTIX?

  Контактні лінзи AIR OPTIX виготовлені з міцних силікон гідрогелевих матеріалів. Унікальна структура цих матеріалів дозволяє пропускати кисень через контактні лінзи. МКЛ торгової марки OPTIX призначені для комфортного розміщення на оці і дозволяють пропускати велику кількість кисню.

  Чому важливо, щоб кисень проходив через контактну лінзу до ока?

  Кисень необхідний для здоров'я вашої рогівки, куполоподібної передньої частини ока. Недостатній кисень може викликати набряклість рогівки і / або привести до роздратування, почервоніння очей і незручності при носінні лінз. Лінзи AIR OPTIX мають високу повітропроникність.

  Який засіб для догляду за контактними лінзами слід використовувати для очищення і дезінфекції лінз марки ЕЙР ОПТИКС?

  OPTI-FREE Puremoist багатоцільовий дезінфікуючий розчин і Aosept Plus HydraGlyde розчин для очищення і дезінфекції є рекомендованими продуктами для догляду, очищення і дезінфекції контактних лінз. Уважно стежте за рекомендаціями по догляду, носіння та заміною контактних лінз від фахівця по догляду за очима.

  Чи потрібен мені рецепт для придбання контактних лінз марки AIR OPTIX?

  Так, потрібен. Контактні лінзи є медичними пристроями повинні бути приписані і встановлені ліцензованим фахівцем по догляду за очима.

  Як технологія SmartShield захищає контактні лінзи?

  • Допомагає захистити від накопичення відкладень, таких як білки і ліпіди, які є природними речовинами, що знаходяться в ваших сльозах
  • Допомагає лінзі чинити опір змінам від щоденного використання косметичних продуктів
 • Питання про контактні лінзи AIR OPTIX plus HydraGlyde

  Що таке контактні лінзи AIR OPTIX plus HydraGlyde?

  Контактні лінзи Айр Оптикс плюс Гідра Глейд зроблені з високо «дихаючого» матеріалу, що дозволяє живильному кисню безперервно текти через об'єктив, для здорового ока. Вони є першими і єдиними лінзами, які містять наші дві передові технології, SmartShield і HydraGlyde Moisture Matrix, щоб підтримати довгострокову вологість поверхні лінзи.

  Захисна технологія SmartShield забезпечує захисний шар вологи, щоб протистояти дратівливим відкладенням, які можуть накопичуватися на лінзах протягом періоду носіння.

  Ексклюзивна HydraGlyde Moisture Matrix оточує поверхню лінзи вологою, щоб тримати лінзи безперервно гідратованими протягом дня.

  Що таке HydraGlyde Moisture Matrix?

  HydraGlyde Moisture Matrix - це запатентована технологія, призначена для зволоження м'яких контактних лінз і спеціально розроблена для силікон- гідрогелевих лінз. Вона працює, щоб залучити і підтримувати вологу на поверхні лінзи, щоб лінзи безперервно були гідратованими протягом дня. Ця ж ексклюзивна технологія фігурує в преміум засобах по догляду за лінзами від Алкон, OPTI-FREE Puremoist і CLEAR CARE PLUS with HydraGlyde. Де вона була додана, щоб забезпечити додаткові години комфорту при носінні лінз. Контактні лінзи AIR OPTIX plus HydraGlyde - це перша і єдина контактна лінза, що забезпечує цю передову технологію вологості лінз.

  Які параметри доступні для контактних лінз AIR OPTIX plus HydraGlyde?

  Інформація про продукт AIR OPTIX plus HydraGlyde

  Матеріал: лотрафілкон B

  Вміст води: 33%

  Діаметр: 14,2 мм

  Базова кривизна: 8,6 мм

  Dk / t: 138 (при -3,00D)

  Поверхня: унікальна технологія SmartShield

  Діапазон діоптрій: + 6.00D до -8.00D (крок 0,25D); -8.50D до -12.00D (крок 0,50D); + 6.50D до + 8.00D (крок 0,50D)

  Товщина в центрі: 0,08 мм (при -3,00D)

  Відтінок: синій відтінок видимості

  Режим носіння: щоденне і до 6 ночей розширене носіння

  Рекомендований графік заміни: щомісяця

  Рекомендований догляд за лінзами: OPTI-FREE Puremoist багатофункціональний дезінфікуючий розчин, CLEAR CARE PLUS з HydraGlyde очищає і дезінфікуючий засіб

 • Питання про контактні лінзи AIR OPTIX AQUA

  Що таке короткозорість?

  Також називається міопія, короткозорість - це недосконалість форми вашого ока, кришталика або рогівки, яке викликає розмитий зір на далеких відстанях. Це найбільш поширений стан очей у населення і зазвичай він успадкований. Діагностується спочатку у дітей шкільного віку, вона зазвичай прогресує до 20-х років, але дорослі також можуть її розвинути. М'які контактні лінзи, такі як контактні лінзи AIR OPTIX AQUA, забезпечують корекцію фокусної помилки короткозорості. Вони забезпечують безперешкодний зір.

  Що таке далекозорість?

  Так звана гиперметропия, далекозорість - це недосконалість в формі вашого ока, кришталика або рогівки, яке викликає розпливчастий зір на близьких відстанях. Як і багато очних дефектів, далекозорість успадковується. Однак через гнучкості ока, коли воно росте, далекозорість може бути дуже м'якої форми і не розвиватися далі до повноліття. М'які контактні лінзи, такі як контактні лінзи AIR OPTIX AQUA, забезпечують одну визначену потужність для корекції фокусної помилки далекозорості. Вони забезпечують безперешкодний зір.

  Що таке AIR OPTIX AQUA контактні лінзи?

  AIR OPTIX AQUA дихаючі контактні лінзи виготовлені з матеріалу з високою повітропроникністю, який дозволяє живильному кисню безперервно проходити через об'єктив для здоров'я очей. Лінзи також оснащені нашою ексклюзивною технологією SmartShield, яка створює ультратонкий захисний шар, який допомагає захистити ваші лінзи від дратівливих відкладень протягом усього місяця. Кисень легко проходить через лінзи, щоб забезпечити постійний комфорт з 1-го по 30-й день.

  Які рецепти доступні для контактних лінз AIR OPTIX AQUA?

  Ваш фахівець з догляду за очима може визначити контактні лінзи і корекцію, які найкраще підходять для вас.  

  Інформація про продукт AIR OPTIX AQUA

  Матеріал: лотрафілкон B

  Вміст води: 33%

  Діаметр: 14,2 мм

  Базова крива: 8,6 мм

  Dk / t: 138 при -3,00D

  Поверхня: унікальна технологія SmartShield

  Потужність: + 6,00D до -8,00D (крок 0,25D); -8.50D до -10,00D (кроки 0,50D)

  Товщина центру: 0,08 мм при -3,00D

  Регулювання відтінку: синій відтінок видимості

  Режим носіння: щоденне носіння і до 6 ночей розширений знос

  Рекомендований графік заміни: щомісяця

  Рекомендований догляд за лінзами: багатофункціональний дезинфікуючий розчин OPTI-FREE PureMoist або очищаючий і дезінфікуючий засіб CLEAR CARE PLUS

 • Питання про контактні лінзи AIR OPTIX for Astigmatism

  Що таке астигматизм?

  Астигматизм - це невеликий дефект у формі вашого ока, викликає нечіткий, розмитий зір на всіх відстанях. Овальна форма ока з астигматизмом змушує зображення оброблятися інакше, ніж в оці зі сферичною формою.

  Оскільки астигматизм змушує фокусуватися зображення в двох точках на задній стороні ока, кожна лінза, яка виправляє астигматизм, вимагає корекції двох точок, які повинні залишатися в одному і тому ж місці щодо ока. Якщо лінза обертається, зір стане розмитим. Таким чином, стабільність лінзи є ключем до якісної корекції зору.

  Що таке торичні контактні лінзи?

  Контактні лінзи, які коригують астигматизм, називаються торичними, або астигматичними контактними лінзами. Вони зроблені спеціально для усунення незначної різниці в формі вашого ока, яка може викликати нечітке, розмите бачення. Торична контактна лінза має два показника - один для корекції астигматизму, а інший для корекції короткозорості або далекозорості. Вони також призначені для того, щоб залишатися стабільними в очах і не обертатися, коли ви моргаєте або рухаєте очима.

  Що таке контактні лінзи AIR OPTIX для астигматизму?

  AIR OPTIX for Astigmatism - це торичні контактні лінзи, які коригують астигматизм, забезпечуючи при цьому загальний постійний і стабільний зір. Завдяки унікальній технології SmartShield і пропрієтарним матеріалами контактні лінзи AIR OPTIX для астигматизму також забезпечують комфорт на весь день, який триває протягом усього періоду носіння. Якщо у вас астигматизм, зверніться до фахівця по догляду за очима щодо контактних лінз AIR OPTIX для астигматизму.

  Які рецепти доступні для контактних лінз AIR OPTIX для астигматизму?

  В даний час існує контактна лінза AIR OPTIX for Astigmatism практично для кожного астигматичного пацієнта. Ваш фахівець з догляду за очима може визначити контактні лінзи і виправлення, які найкраще підходять для вас.  

  Інформація про продукт AIR OPTIX for Astigmatism

  Сили сфери: + 6,00D до -6,00D (крок 0,25D), + 6.50D до -10.00D (0.50D крок)

  Сили циліндрів: -0.75D; -1.25D; -1.75D; -2.25D

  Осі: Повне коло з кроком 10 °

  Матеріал: лотрафілкон B

  Вміст води: 33%

  Діаметр: 14,5 мм

  Базова крива: 8,7 мм

  Dk / t: 138 при -3,00D

  Поверхня: унікальна технологія SmartShield

  Товщина центру: 0,102 мм при -3,00D

  Регулювання відтінку: синій відтінок видимості

  Задня поверхня: торична

  Стабілізація: унікальний прецизійний баланс 8 | 4

  Знаки з написами: позначки з написами на 3, 6 і 9 годин (відмітка 6 годин трохи ширше, щоб відрізняти від 3 і 9)

  Режим носіння: щоденне носіння і до 6 ночей розширений знос

  Рекомендований графік заміни: щомісяця

  Рекомендований догляд за лінзами: багатофункціональний дезинфікуючий розчин OPTI-FREE PureMoist або очищаючий і дезінфікуючий засіб CLEAR CARE PLUS

 • Питання про контактні лінзи AIR OPTIX AQUA Multifocal

  Що таке пресбіопія?

  Пресбіопія - це стан, при якому природна лінза ока - кришталик втрачає здатність фокусуватися, що ускладнює зір близьких об'єктів. У міру того як ми стаємо старше, кришталики наших очей починають втрачати еластичність, а це значить, що вони не можуть змінити свою форму і зосередитися на різних відстанях так само легко, як раніше. Втрата здатності фокусування настільки поступова, що може знадобитися деякий час, перш ніж ми зрозуміємо, що у нас виникають проблеми з наближенням. Це помітна зміна зору є загальним, неминучим і зазвичай відбувається приблизно у віці від 40 років.

  Що таке AIR OPTIX AQUA мультифокальні контактні лінзи?

  Якщо у вас є пресбиопія, ви повинні поговорити з професіоналом по догляду за очима про мультифокальні контактні лінзи AIR OPTIX AQUA Multifocal. Унікальний дизайн Precision Profile дозволяє використовувати ряд сегментів, які плавно переходять по лінзі від одного до іншого, для чіткого, безперервного зору поблизу і далеко. Ці лінзи працюють з природною функцією ваших очей, дозволяючи вашим очам здійснювати дивно плавні переходи, від близького зору до дальньої частини. Цей дизайн на всіх відстанях дозволяє чітко бачити найбільші проблеми, такі як читання дрібного шрифту, тому ви можете чітко бачити, не напружуючись і не борючись з читанням. Він також забезпечує чіткий дистанційний зір без розмиття або спотворення навіть при русі. Крім того в них є унікальна технологія SmartShield, яка створює ультратонкий захисний шар для захисту ваших лінз від дратівливих відкладень протягом усього місяця.

  Які рецепти доступні для AIR OPTIX AQUA Multifocal?

  Ваш офтальмолог може визначити контактні лінзи і виправлення, які найкраще підходять для вас. 

  Інформація про продукт AIR OPTIX AQUA Multifocal

  Оптична сила: + 6,00D до -10,00D (крок 0,25D)

  Адіддація: LO, MED, HI

  Матеріал: лотрафілкон B

  Вміст води: 33%

  Діаметр: 14,2 мм

  Базова крива: 8,6 мм

  Dk / t: 138 при -3,00D

  Поверхня: унікальна технологія SmartShield

  Товщина центру: 0,08 мм при -3,00D

  Регулювання відтінку: синій відтінок видимості

  Режим носіння: щоденна носка і до 6 ночей розширений знос

  Рекомендований графік заміни: щомісяця

  Рекомендований догляд за лінзами: багатофункціональний дезинфікуючий розчин OPTI-FREE PureMoist або очищає і дезінфікуючий засіб CLEAR CARE PLUS

 • Питання про контактні лінзи AIR OPTIX NIGHT & DAY AQUA

  Чи є сон в контактних лінзах нормальною практикою?

  Деякі контактні лінзи не дозволені для сну або носіння вночі. Багато м'яких контактних лінз схвалені тільки на шість ночей безперервного носіння. Але контактні лінзи AIR OPTIX NIGHT & DAY AQUA схвалені на термін до 30 ночей. Якщо ви спите в своїх контактних лінзах, важливо, щоб ви поговорили з працівником центру догляду за очима і були чесні про свої звички спати, щоб ви могли отримати контактні лінзи, які підходять вам.

  Що таке контактні лінзи AIR OPTIX NIGHT & DAY AQUA?

  Контактні лінзи Айр Оптикс Нічь і День призначені для носіння безперервно, навіть під час сну. Контактні лінзи схвалені FDA для щоденного і тривалого носіння до 30 ночей. AIR OPTIX NIGHT & DAY AQUA є найбільш дихаючими м'якими контактними лінзами доступними на ринку. Вони також оснащені нашою технологією SmartShield, яка створює ультратонкий захисний шар, який допомагає захистити ваші лінзи від дратівливих відкладень.

  ому важливо вибирати контактні лінзи AIR OPTIX NIGHT & DAY AQUA, якщо я сплю в своїх контактних лінзах?

  Традиційні м'які контактні лінзи не забезпечують досить високу кількість кисню що проходить через об'єктив, що може збільшити ризик виникнення проблем зі здоров'ям очей, таких як очні інфекції, якщо носити їх тривалий час або протягом ночі. У деяких контактних лінз є покриття, які руйнуються при носінні, на них створюються дратівливі відкладення, такі як бруд, пил і ліпіди. І тому ви відчуваєте сухість лінз і вважаєте їх менш зручними з плином часу. Контактні лінзи AIR OPTIX NIGHT & DAY AQUA були створені спеціально з чудовою вентиляцією і опором відкладенням. Саме тому контактні лінзи AIR OPTIX NIGHT & DAY AQUA схвалені FDA на термін до 30 днів і ночей безперервного розширеного носіння.

  Які рецепти доступні для контактних лінз AIR OPTIX NIGHT & DAY AQUA?

  Ваш окуліст може визначити контактні лінзи і виправлення, які найкраще підходять для вас.  

  Інформація про контактні лінзи AIR OPTIX NIGHT & DAY AQUA

  Матеріал: lotrafilcon A

  Вміст води: 24%

  Діаметр: 13,8 мм

  Базова крива: 8,4 мм і 8,6 мм

  Dk / t: 175 при -3,00D

  Поверхня: унікальна технологія SmartShield

  Потужність: + 6,00D до -8,00D (крок 0,25D); -8.50D до -10,00D (кроки 0,50D); Plano

  Товщина центру: 0,08 мм при -3,00D

  Регулювання відтінку: синій відтінок видимості

  Розклад носіння: затверджений FDA для повсякденного носіння і тривалістю до 30 ночей

  Рекомендований графік заміни: щомісяця

  Показання: корекція зору і терапевтичне використання

  Рекомендований догляд за лінзами: багатофункціональний дезинфікуючий розчин OPTI-FREE PureMoist або очищає і дезінфікуючий засіб CLEAR CARE PLUS

  Як чистити і доглядати за контактними лінзами AIR OPTIX NIGHT & DAY AQUA?

  AIR OPTIX NIGHT & DAY AQUA повітропроникні контактні лінзи не вимагають щоденного очищення або дезінфекції при носінні безперервно до 30 ночей. Однак контактні лінзи, зняті між часом ношення, повинні бути очищені і продезінфіковані перш ніж встановлювати їх знову. Ми рекомендуємо використовувати очищаючий і дезинфікуючий засіб CLEAR CARE PLUS або багатофункціональний дезинфікуючий засіб OPTI-FREE Puremoist. Ми рекомендуємо уважно стежити за рекомендаціями по догляду і заміні від вашого фахівця за очима.

  Як використовуються контактні лінзи AIR OPTIX NIGHT & DAY AQUA?

  Контактні лінзи надягаються на рогівку - куполоподібну передню частину ока - і вони коригують зір, перефокусовуючі світлові промені на сітківці - задній частині ока. Контактні лінзи можуть використовуватися для корекції короткозорості (міопії) або далекозорості (гіперметропії). Вони можуть бути запропоновані для:

  • Щоденного носіння, носяться тільки тоді, коли ви не спите.
  • Тривалий знос, носіння поки ви не спите і спите.
  • До 30 ночей (1 місяць) безперервного носіння. Ґрунтуючись на тому, як ваші очі реагують на знос і рекомендації фахівця по догляду за очима.

  Будь-хто може носити контактні лінзи AIR OPTIX NIGHT & DAY AQUA протягом 30 ночей безперервного носіння?

  Не кожен може досягти максимального терміну служби 30 безперервних ночей. Приблизно 80% носіїв можуть носити контактні лінзи для тривалого зносу, а близько одної третини власників не досягають повного 30-нічного режиму безперервного носіння. 
  Ваш фахівець з догляду за очима може порекомендувати більш короткий час в залежності від ваших індивідуальних потреб, і ви завжди повинні слідувати порадам офтальмолога. Після зняття контактних лінз, дайте очам відпочити і не носіть лінзи, щонайменше, одну ніч. Пам'ятайте, що навіть між більш короткими періодами носіння ви завжди повинні чистити, дезинфікувати і зберігати контактні лінзи за допомогою рішення для контактних лінз, таких як очищаючий і дезінфікуючий засіб CLEAR CARE PLUS, або багатоцільовий дезінфікуючий засіб OPTI-FREE Puremoist.
 • Питання про контактні лінзи AIR OPTIX COLORS

  Що таке кольорові лінзи AIR OPTIX COLORS?

  AIR OPTIX COLORS - це кольорові контактні лінзи, призначені для поліпшення або перетворення кольору темних або світлих очей з цілком природним ефектом, і можуть бути призначені з корекцією зору або без нього. Вони виготовлені з використанням ексклюзивної технології SmartShield і мають кольорову технологію 3-в-1, щоб природно поєднуватися з кольором вашого ока, тому ви можете випробувати новий зовнішній вигляд, який може бути тонким або яскравим.

  Чи потрібен мені рецепт для носіння контактних лінз AIR OPTIX COLORS?

  Так. Контактні лінзи - це медичні пристрої, які повинні бути встановлені ліцензованим фахівцем по догляду за очима, навіть для людей, яким не потрібна корекція зору.

  Що робить контактні лінзи AIR OPTIX COLORS відмінними від кольорових контактних лінз FreshLook?

  Обидва бренда кольорових контактних лінз мають кольорову технологію 3-в-1. Однак контактні лінзи AIR OPTIX COLORS виготовлені з сучасного матеріалу силікон - гідрогелю, який забезпечує підвищену повітропроникність. AIR OPTIX COLORS також мають ексклюзивну технологію SmartShield і унікальний зволожуючий агент Aqua, який підтримує як первинний, так і стабільний комфорт. Контактні лінзи AIR OPTIX COLORS - це самі дихаючі кольорові контактні лінзи для здорових очей.

  Як мені піклуватися про контактні лінзи AIR OPTIX COLORS?

  Правильний догляд за контактними лінзами важливо, але не складно. Контактні лінзи AIR OPTIX COLORS повинні бути зняті і очищені щодня. Для досягнення найкращих результатів ми рекомендуємо очищати і знезаражувати розчином OPTI-FREE Puremoist Multi-Purpose або Опти-Фрі Експрес.

  Які рецепти доступні для контактних лінз AIR OPTIX COLORS?

  Ваш фахівець з догляду за очима може визначити контактні лінзи і виправлення, які найкраще підходять для вас.

  Інформація про продукт контактні лінзи AIR OPTIX COLORS

  Матеріал: Lotrafilcon B

  Вміст води: 33%

  Діаметр: 14,2 мм

  Базова крива: 8,6 мм

  Dk / t: 110, 138 при -3,00D

  Поверхня: унікальна технологія SmartShield

  Потужність: від Plano (нуль) до -6,00D (крок 0,25D), від -6,00D до -8,00D (-0,50D крок)

  Товщина центру: 0,08 мм при -3,00D

  Розклад носіння: тільки щоденна носка

  Рекомендований графік заміни: щомісяця

  Рекомендований догляд за лінзами: багатофункціональний дезинфікуючий розчин OPTI-FREE PureMoist або очищає і дезінфікуючий засіб CLEAR CARE PLUS

 • Питання про контактні лінзи Dailies

  Що таке щоденні одноразові контактні лінзи?

  Щоденні одноразові контактні лінзи - це контактні лінзи, які ви носите лише один раз. Ви їх одягаєте вранці і просто викидаєте їх вночі. Щодня починається свіжа, чиста, нова пара.

  Чи комфортні контактні лінзи?

  Абсолютно. Особливо контактні лінзи бренду Dailies, оскільки вони є м'якими контактними лінзами з неймовірно тонким краєм, що ледве помітні на оці. У поєднанні з блискучим активаційним зволожуючим агентом, контактні лінзи марки Дейлис зручні протягом усього дня. Доведеться дивуватись, чому ви раніше не отримали контактні лінзи бренду Dailies.