Всі контактні лінзи Alcon

AirOptix.com.ua - це перевірений інтернет-магазин, що пропонує тільки оригінальні контактні лінзи, розчини і аксесуари.

Наша пропозиція націлена на людей, які цінують комфорт, зручність, здоров'я і свій час. Ми піклуємося про найвищу якість обслуговування клієнтів. Задоволеність наших клієнтів є нашим головним пріоритетом, тому ми пропонуємо найякісніший асортимент перевіреного виробника - компанії Alcon (Ciba Vision). Лінзи від одного дня до місяця носіння, від кольорових до мультифокальних і торичних. Контактні лінзи, представлені у нас, не тільки усувають дефект очей, але і забезпечують оптимальну гідратацію і пропускання кисню до рогівки ока. Ми також приймаємо незвичайні замовлення.

Що відрізняє airoptix.com.ua

Програма лояльності, в якій ми винагороджуємо покупки дисконтом, численні знижки, «халяви» і привабливі ціни. Ми також пропонуємо всеукраїнську доставку продуктів, різні форми доставки і оплати, можливу безкоштовну доставку (при покупці більше 400 грн.) і багато іншого.

У airoptix.com.ua завжди є пропозиція, що відповідає вашим потребам.

Ми вважаємо, що контактні лінзи ідеально підходять для тих, хто хоче насолоджуватися свободою, не жертвуючи своїми улюбленими видами діяльності або спортом, наприклад, змінювати свій імідж, зберігаючи при цьому свої очі здоровими. Якщо ви хочете почувати себе комфортно і піклуватися про свій зір, спробуйте наші лінзи та засоби догляду, приєднуйтесь до тисяч задоволених клієнтів!